Objednávky od 14.4. - 23.4. budou odbaveny až po 23.4. z důvodu dovolené. Děkujeme za trpělivost!

Káva pro těhotné

Příroda a tradice

Unikátní spojení přirozené síly kávy a účinků bylin přináší zcela nové možnosti! Kombinace kvalitní prémiové 100% Arabiky z ekologického zemědělství a ajurvédských bylin zklidňujících metabolismus kofeinu a snižujících aciditu kávy dala vzniknout jedinečné variantě kávy vhodné pro sportovce i těhotné a kojící ženy


Káva Cafézia je jedinečný produkt, který nenajdete nikde jinde na světě. Díky svým vlastnostem si ji mohou konečně vychutnat i ti, kteří se museli kávy vzdát, například z důvodu kofeinové, histaminové intolerance, alergie nebo zažívacích potíží.

První káva pro těhotné

káva pro těhotnéPokud plánujete miminko nebo už jste v očekávání, určitě si dáváte záležet na tom, abyste jedla zdravě a vyváženě a vyhnula se všemu, co by zdraví vašeho dítěte mohlo ohrozit. Jestli ale zároveň milujete kávu, možná si nejste jistá, zda ji můžete pít i nadále. Můžeme vás potěšit - podle nejnovějších vědeckých výzkumů jsou 1-2 kávy denně pro vás i miminko naprosto bezpečné. A pokud vás trápí třeba nízký krevní tlak, tak je pití kávy i vítané.

Ačkoliv se zdá být běžná káva v menším množství bezpečná i v tomto náročném období, dopřejte si raději naši směs Cafézia a dodejte svému tělu to nejlepší z kávy i BIO bylin. Cafézia je obzvláště šetrná k vám i organismu nenarozeného dítěte, poskytuje vzpruhu pro imunitní systém a podporuje správné trávení.

Vaše miminko je to nejcennější

Dítě je to nejcennější v životě každé matky. Těhotenství i kojení proto bývá velmi náročné období, kdy jste nucena si odříct některá dosavadní potěšení. U nás v Cafézii ale myslíme i na vás, a proto přicházíme s kávou, kterou si můžete dát bez obav kdykoliv!

Dopřejte si proto své oblíbené espresso nebo cappuccino ve chvílích, kdy plánujete výbavičku, zařizujete dětský pokojíček nebo prostě jen relaxujete a těšíte se na příchod nového člena rodiny. Nyní si můžete konečně vychutnat svůj oblíbený nápoj bez jakýchkoliv výčitek, s chutí a jistotou, že svému tělu i miminku předáváte pouze to nejlepší

Poradíme s výběrem

Nemůžete se rozhodnout, kterou kávu si vybrat? Kupujete Cafézii jako dárek? Neváhejte a napište nám. Ptejte se na vše, co vás na kávě Cafézii zajímá. Rádi vám vše zodpovíme a pomůžeme vybrat tu pravou.

Jsme tu pro vás - stejně jako naše jedinečná káva Cafézia.

.

Zpět do obchodu